Арт-співучасники: artist talk Тараса Каменного

У четвер, 26 квітня, о 19:00 запрошуємо на artist talk номінанта на Премію PinchukArtCentre 2018 Тараса Каменного. В рамках події художник розповість про свою роботу в рамках виставки премії та художню практику.

Подія відбудеться на 3-му поверсі PinchukArtCentre у просторі роботи художників.

Участь безкоштовна. Реєстрація.

Робота Тараса Каменного «Етична пляма» бере свій початок від «виставки», яку художник організував на будівництві, де він працював, у вільний від роботи час. Глядачем виставки стала тамтешня робітнича бригада. Художнику дали завдання прибрати територію, яка була надана сусідами у тимчасове безкоштовне користування, від будівельного сміття. Каменной скопав ту територію, таким чином оприявнивши реальні, до того часу невидимі, кордони сусідських територій. Лінія межі свіже скопаної землі утворила нову ділянку, що стає метафорою «нової», нічийної території.

У своїй роботі в PinchukArtCentre Каменной створює монументальну інсталяцію, яка у плані повторює форму тієї території. Разом з тим в експозиції представлено рисунки художника, що відтворюють його побут та відлюдний спосіб життя на будівництві, креслення та фотодокументацію.

Жест художника на будівництві (як данина поваги одного громадянина іншому громадянину) та інсталяція разом складають роздуми художника щодо понять про територіальну цілісність.поставити посилання у соцмережі
рекомендувати цей матеріал