Стабільність

Інсталяція «Стабільність» проіснувала не довго, 2 або 3 години.

Протест на «місцевому рівні», з приводу того що інсталяція була зламана, кимсь із місцевих жителів, це була своєрідна відмова від ідеї, ідеології, політичного курсу, і самої сили яка представляє інститут влади. Між іншим, це був свідомий протест, тільки якого роду цей протест можна тільки гадати, можливо, це був протест проти втручання «іншого», а може відмова від політичного в особистому просторі.

А взагалі цей чоловік і був один з перших, хто висловив свій протест, відмовившись від ідеї «Стабільності» і неважливо які цілі він переслідував, бо, якби він внутрішньо підтримував цю ідею, і його влаштовувала така стабільність, він би не став її руйнувати.

Глядачеві і мимовільному учаснику, оскільки акція проходила в селищі, пропонувалася ідея «стабільності» у вигляді політичної наглядної агітації, яку він може прийняти або відкинути. Суть цієї «акції - агітації» в залученні уваги до проблематики поняття «стабільності» як поняття щодо держави, і чим така стабільність чревата для громадян.

Ідея видимої стабільності, запропонована владою, має на увазі припинення внутрішніх протистоянь між різними політичними силами, в той же час позбавляючи громадян можливості вибору. Партія регіонів затримається в уряді надовго, і методи будуть достатньо переконливі, для того що б не виникало сумнівів про постійні зміни в державному апараті, скрізь «свої люди». Така ідея підходить людям, які вважають «краще така стабільність», що можна назвати відходом від демократії, свободи вибору.

Ця інсталяція була своєрідною перевіркою на стійкість ідеї про стабільність.поставити посилання у соцмережі
рекомендувати цей матеріал