Я український робітник

Темою цього проекту став стереотип, про сприйняття українця в Польщі, як людини котра приїхала на заробітки, в пошуках більш високооплачуваної роботи.

Проживаючи в Польщі, протягом півроку, я займався працевлаштуванням, взявши на себе роль українського трудового мігранта. З цієї причини, пошук роботи, як щось ганебне було винесено в сферу публічного за допомогою транспаранта. Зазвичай платформою для таких цілей, виступає інтернет, територія, де можна залишатися невидимим. У суспільстві вважається, що пошуки роботи, це стан дискомфорту, метою стало, випробувати на собі це почуття. Важливо було перевірити всередині цієї держави, різноманітність можливих реакцій, на присутність українського трудового елементу.

Акція була проведена в Любліні, Кракові, Варшаві. В результаті, в Любліні - зацікавлених в мені, як в робочій силі було - три людини, в Кракові шість і один в Варшаві.

Крім акції з транспарантом, мною були розклеєні оголошення в Любліні, з таким же змістом, як і на транспаранті. І як виявилося, оголошення не залишилися без уваги. В результаті було придбано певної кількості контактів по роботі.поставити посилання у соцмережі
рекомендувати цей матеріал